Інформація про заклад

Декілька слів про нашу школу, яка знаходиться в чудовому місці - в сосновому лісі. Атмосфера яка панує в школі, дає змогу учням старанно здобувати знання і ніколи не хворіти. Загальна кількість учнів в класі складає до 20 осіб, що дозволяє приділити увагу кожному з них. В рамках проекту " Традиції та звичаї різних регіонів України" у проблемі виховання духовно-моральних і національно-патріотичних якостей особистості - діти і батьки ознайомились з традиціями, обрядами різних етнічних груп. Створили родинні дерева, склали літописи своїх родин, провели фестивалі " Українцями ми народилися" відвідали Донецьку, Черкаську, Чернігівську, Черновицьку, Львівську та Київську області.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Коментарi